Please enable JS

KOTŁY NA PELLET - 5 KLASA ECODESIGN

Ekologiczne kotły z podajnikami opału - do spalania pelletu

Kotły PellPal to najnowocześniejsze kotły na rynku, które umożliwiają spalanie pelletu. Pellet to obecnie najbardziej ekologiczny opał na rynku. Specjalnie skonstruowany podajnik QPELL umożliwia bezobsługowe spalanie opału, a zastosowany sterownik zoptymalizuje proces zużycia pelletu, procesu podawania i utrzymania optymalnej temperatury. Kotły PellPal są ekologiczne i posiadają wszystkie atesty, spełniają normę PN-EN 303-5. Wykonane są z wysokiej jakości, atestowanej blachy kotłowej o grubości 5 mm. Z tej blachy wykonany jest cały korpus oraz płaszcze wodne kotła.


PellPal moc 8 kW
Kocioł ten doskonale sprawdzi się przy ogrzewaniu budynków o powierzchni do 100 metrów gdzie moc kotła PellPal 8 kW jest wystarczająca. Kompaktowa konstrukcja wymiennika ciepła i zbiornik na pellet umieszczany z prawej lub lewej strony kotła idealnie dopasują się do miejsca. Kocioł na pellet z serii kotłów PellPal to pewne, trwałe i ekologiczne źródło ciepła.

Sugerowana cena detaliczna:

- ze sterownikiem PELLPAL PID PELLET: 9.700 zł brutto
- ze sterownikiem PELLPAL PID PELLET LCD ekran dotykowy: 11.000 zł brutto
Kocioł PellPal 8 kW z podajnikiem na pellet

PellPal moc 8 kW wersja SLIM
Szukasz kotła na pellet aby ogrzać pomieszczenia do 100 metrów kwadratowych. Kocioł PellPal o mocy 8 kW w wersji SLIM to idealne rozwiązanie. Zbiornik opału umieszczony jest bezpośrednio nad komorą paleniska co umożliwia zastosowanie kotła w małych pomieszczeniach. Jego konstrukcja umożliwia umieszczenie tego urządzenia grzewczego w miejscach tam gdzie nie zmieści się standardowy kocioł c.o. ze zbiornikiem opału umieszczonym obok kotła c.o.

Sugerowana cena detaliczna:

- ze sterownikiem PELLPAL PID PELLET: 9.700 zł brutto
- ze sterownikiem PELLPAL PID PELLET LCD ekran dotykowy: 11.000 zł brutto
Kocioł PellPal 8 kW wersja SLIM na pellet

PellPal moc 12 kW
Do ogrzewania budynków o powierzchni do 150 metrów polecamy Państwu kotły PellPal o mocy 12 kW. Zastosowane w nich sprawdzone rozwiązania w postaci atestowanej blachy kotłowej, tak jak w całej serii kotłów PellPal, gwarantują wieloletnią pracę kotła c.o. Kocioł PellPal 12 kW to ekologiczne i ekonomiczne źródło ciepła. Kocioł uzyskał klasę A+ w badaniach i podlega dofinansowaniu przy wymianie i zakupie urządzenia grzewczego, kotła na paliwo stałe.

Sugerowana cena detaliczna:

- ze sterownikiem PELLPAL PID PELLET: 11.000 zł brutto
- ze sterownikiem PELLPAL PID PELLET LCD ekran dotykowy: 12.300 zł brutto
Kocioł PellPal 12 kW z palnikiem QPELL

PellPal moc 18 kW
Aby ekologicznie i ekonomicznie ogrzać budynki o powierzchni do 220 metrów polecamy kotły PellPal o mocy 18 kW. Kotły w klasie A+ to wydajne źródło ciepła. Proces dostarczania opału ze zbiornika umieszczonego obok kotła i spalania regulowany jest poprzez mikroprocesorowy sterownik pracy kotła PellPal Pellet Pid - wyposażenie standardowe. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami technicznymi i parametrami kotła PellPal 18 kW.

Sugerowana cena detaliczna:

- ze sterownikiem PELLPAL PID PELLET: 12.500 zł brutto
- ze sterownikiem PELLPAL PID PELLET LCD ekran dotykowy: 13.800 zł brutto
Kocioł PellPal 18 kW na pellet

PellPal moc 24 kW
Wydajne i ekonomiczne źródło ciepła którym jest kocioł o mocy 24 kW doskonale poradzi sobie z ogrzaniem budynków do 300 metrów. Kocioł spełnia najwyższe normy stawiane urządzeniom grzewczym. Prosta obsługa, wydajna konstrukcja i niezawodne sterowanie to główne cechy, które stawiają kocioł PellPal 24 kW jako nowoczesne i ekologiczne urządzenie grzewcze wyznaczające najwyższe standardy.

Sugerowana cena detaliczna:

- ze sterownikiem PELLPAL PID PELLET: 14.500 zł brutto
- ze sterownikiem PELLPAL PID PELLET LCD ekran dotykowy: 15.800 zł brutto
Kocioł PellPal 24 kW z podajnikiem na pellet


Czas na wymianę kotła ! Sprawdź gdzie możesz kupić nowy, bezpieczny i ekologiczny kocioł.

Kotły PellPal oraz PellPal D można zakupić na terenie całej Polski u licencjonowanych dystrybutorów i producentów, którzy posiadają wszystkie niezbędne dokumenty i certyfikaty. Łatwa dostępność do producenta gwarantuje bezpieczeństwo, bezproblemowy zakup i montaż oraz fachowe doradztwo techniczne.


Gdzie kupić kotły PellPal?
Skorzystaj z listy oficjalnych dystrybutorów marki PellPal lub spawdź na mapie gdzie można kupić kocioł.
Sprawdż gdzie możesz kupić kotły PellPal

ADRES

63-300 PLESZEW, UL. SIENKIEWICZA 45 A

ZADZWOŃ DO NAS

+48 62 742 06 06