Please enable JS

KOTŁY NA DREWNO - 5 KLASA ECODESIGN

Ekologiczne kotły z rusztem żeliwnym - do spalania drewna

W kotłach PellPal D można palić drewnem. Ich konstrukcja została tak przygotowana, aby jak najbardziej wykorzystać energię powstałą w trakcie procesu jego spalania. Kotły PellPal D posiadają specjalnie skonstruowaną komorę wyposażoną w ruszt żeliwny, na którym odbywa się spalanie opału. Kocioł dzięki swojej konstrukcji jest stałopalny, a jeden pełen wkład drewna potrafi dostarczyć ciepła na kilka godzin. Zastosowanie buforu umożliwia oddawanie zgromadzonego ciepła przez wiele godzin, w zależności od mocy kotła i kubatury budynku. Kotły PellPal D wykonane są z wysokiej jakości atestowanej blachy kotłowej P265GH o grubości 5 mm. Zarówno korpus kotła jak i płaszcze wodne to ta sama wysokiej jakości stal. Nowoczesna konstrukcja, wysokiej jakości materiały są gwarancją długiej żywotności i bezawaryjnej pracy.


PellPal D moc 16 kW
Jak tanio ogrzać dom? Mamy doskonałe rozwiązanie! Kocioł PellPal D o mocy 16 kW służący do spalania drewna. Jest kotłem bez automatyki. Posiada komorę spalania wyposażoną w ruszt żeliwny. Kocioł spełnia wymogi normy EN 303-5 i ekoprojektu. Ma wysoką sprawność i w badaniach osiągnął klasę energetyczną A+. Kocioł doskonale nadaje się do ogrzewania budynków a także do ogrzewania wodny na potrzeby użytkowe. Może pracować w układzie otwartym ale również przy wyposażeniu instalacji grzewczej w niezbędne zabezpieczenia można go zamontować w układzie zamkniętym.

Sugerowana cena detaliczna:

- z miarkownikiem ciągu Regulus: 8.700 zł brutto
Kocioł na drewno PellPal D 16 kW

PellPal D moc 20 kW
Ekologiczny kocioł do spalania drewna PellPal D o mocy 20 kW doskonale poradzi sobie z ogrzaniem budynków do 200 metrów. W badaniach uzyskał klasę 5 według normy EN 303-5 oraz spełnia wymagania ekoprojektu (EcoDesign). Prosta konstrukcja sprawia że ten kocioł jest niezawodnym i ekonomicznym źródłem ciepła.

Sugerowana cena detaliczna:

- z miarkownikiem ciągu Regulus: 9.000 zł brutto
Kocioł PellPal D 20 kW do spalania drewna


Czas na wymianę kotła ! Sprawdź gdzie możesz kupić nowy, bezpieczny i ekologiczny kocioł.

Kotły PellPal D oraz PellPal można zakupić na terenie całej Polski u licencjonowanych dystrybutorów i producentów, którzy posiadają wszystkie niezbędne dokumenty i certyfikaty. Łatwa dostępność do producenta gwarantuje bezpieczeństwo, bezproblemowy zakup i montaż oraz fachowe doradztwo techniczne.


Gdzie kupić kotły PellPal?
Skorzystaj z listy oficjalnych dystrybutorów marki PellPal lub spawdź na mapie gdzie można kupić kocioł.
Sprawdż gdzie możesz kupić kotły PellPal

ADRES

63-300 PLESZEW, UL. SIENKIEWICZA 45 A

ZADZWOŃ DO NAS

+48 62 742 06 06