Please enable JS

KOTŁY NA DREWNO - 5 KLASA ECODESIGN

Ekologiczne kotły z rusztem żeliwnym - do spalania drewna

Wydajne, proste w obsłudze i solidne. Właśnie takie są prezentowane ekologiczne kotły na drewno PellPall D, które z powodzeniem mogą być wykorzystywane do ogrzewania wody użytkowej i pomieszczeń znajdujących się w gospodarstwie domowym. Dzięki przemyślanej budowie oraz wykorzystaniu najnowocześniejszych materiałów urządzenia gwarantują stały poziom dostarczanego ciepła przez wiele godzin - będzie to jednak zależne od wybranej mocy kotła PellPall D, konstrukcji oraz warunków panujących w danym budynku. Komorę spalania wyróżnia specjalny ruszt z żeliwa, który służy do umieszczania w nim polan, co zgodne jest z najnowszymi przepisami antysmogowymi i ekologicznymi Unii Europejskiej.

Ekologiczne kotły PellPall D na drewno charakteryzują się wysoką wydajnością cieplną, niskim poziomem emisyjności pyłów zawieszonych w powietrzu, a także wysoką klasą energetyczną. Ponadto prezentowane urządzenie grzewcze spełniają założenia projektu EcoDesign, które dotyczą wymagań energetyczno-emisyjnych dla urządzeń pracujących w układzie centralnego ogrzewania. Na dodatek, w zależności od indywidualnych preferencji użytkownika, urządzenia mogą pracować w układzie otwartym lub zamkniętym. W pierwszym systemie wystarczy zastosować otwarte naczynie wzbiorcze, z kolei do drugiego konieczny będzie zakup elementów zabezpieczających wybrane urządzenie przed skokami ciśnienia i wysoką temperaturą.

Konstrukcja ekologicznych kotłów na drewno PellPall składa się z 5 mm, najwyższej jakości blachy kotłowej P265GH o znikomej zawartości węgla. Dzięki temu urządzenia są odporne na wielogodzinną pracę w warunkach o podwyższonym stopniu ciepła i wysokim ciśnieniu. Materiał nie jest podatny na jakiekolwiek zmiany w swojej strukturze, w związku z tym nie ulega on pękaniu, relaksacji czy zmęczeniu cieplnemu w nawet kilkuset stopniowej temperaturze, co jest gwarancją ciągłości pracy i długiej żywotności. Jeśli chcesz wymienić swoje urządzenie grzewcze na nowszy model, to zapraszamy do skontaktowania się z nami. Udzielimy informacji, gdzie warto kupić wybrany model!


PellPal D moc 16 kW
Jak tanio ogrzać dom? Mamy doskonałe rozwiązanie! Kocioł PellPal D o mocy 16 kW służący do spalania drewna. Jest kotłem bez automatyki. Posiada komorę spalania wyposażoną w ruszt żeliwny. Kocioł spełnia wymogi normy EN 303-5 i ekoprojektu. Ma wysoką sprawność i w badaniach osiągnął klasę energetyczną A+. Kocioł doskonale nadaje się do ogrzewania budynków a także do ogrzewania wodny na potrzeby użytkowe. Może pracować w układzie otwartym ale również przy wyposażeniu instalacji grzewczej w niezbędne zabezpieczenia można go zamontować w układzie zamkniętym.

Sugerowana cena detaliczna:

- z miarkownikiem ciągu Regulus: 8.700 zł brutto
Kocioł na drewno PellPal D 16 kW

PellPal D moc 20 kW
Ekologiczny kocioł do spalania drewna PellPal D o mocy 20 kW doskonale poradzi sobie z ogrzaniem budynków do 200 metrów. W badaniach uzyskał klasę 5 według normy EN 303-5 oraz spełnia wymagania ekoprojektu (EcoDesign). Prosta konstrukcja sprawia że ten kocioł jest niezawodnym i ekonomicznym źródłem ciepła.

Sugerowana cena detaliczna:

- z miarkownikiem ciągu Regulus: 9.000 zł brutto
Kocioł PellPal D 20 kW do spalania drewna


Czas na wymianę kotła ! Sprawdź gdzie możesz kupić nowy, bezpieczny i ekologiczny kocioł.

Kotły PellPal D oraz PellPal można zakupić na terenie całej Polski u licencjonowanych dystrybutorów i producentów, którzy posiadają wszystkie niezbędne dokumenty i certyfikaty. Łatwa dostępność do producenta gwarantuje bezpieczeństwo, bezproblemowy zakup i montaż oraz fachowe doradztwo techniczne.


Gdzie kupić kotły PellPal?
Skorzystaj z listy oficjalnych dystrybutorów marki PellPal lub spawdź na mapie gdzie można kupić kocioł.
Sprawdż gdzie możesz kupić kotły PellPal

ADRES

63-300 PLESZEW, UL. SIENKIEWICZA 45 A

ZADZWOŃ DO NAS

+48 62 742 06 06